Kontakt

Za več informacij vas prosimo, da nas pokličete ali nam pošljite sporočilo.

Naši poslovni prostori se nahajajo na naslovu: Agregat d.o.o., Šentviška ulica 17, 1210 Lj-Šentvid. (Zemljevid)
 
EKIPA AGREGAT
DIREKTOR Marko Babič 031 217 459 marko@agregat.si
TAJNIŠTVO Vida Cerar
Katarina Čermelj
T:01 516 10 56
F:01 516 10 55
vida@agregat.si
katarina@agregat.si
tajnistvo@agregat.si
PISARNA Peter Novak
Miha Katič
Tone Sitar
051 636 673
031 411 811
01 516 10 56
peter@agregat.si
miha@agregat.si
tone@agregat.si
TEHNIČNA PODPORA Uroš Muhič 040 702 751 uros@agregat.si

 
Ime: *

Elektronski naslov: *

Telefon:

Zadeva: *

Sporočilo: *

Prepišite varnostno kodo *
Capthca
Sejem Dom Plus
Naše podjetje se je predstavilo na jesenskem sejmu DOM PLUS!
» več
DANTHERM
Dantherm Group je vodilni ponudnik izdelkov in rešitev za nadzor klime v notranjih prostorih.
» več
Helios Komfovent Vortice Sodeca Veab Klivent Industrie Technik Klivent